تبلیغات
وبلاگ جوان - اسرائیل 200 کلاهک هسته‌ای دارد

وبلاگ جوان - اسرائیل 200 کلاهک هسته‌ای دارد

به وبلاگ علی زینالی خسروشاهی « وبلاگ جوان »خوش آمدید.

به وبلاگ علی زینالی خسروشاهی « وبلاگ جوان »خوش آمدید.

وبلاگ جوان - اسرائیل 200 کلاهک هسته‌ای دارد به وبلاگ علی زینالی خسروشاهی « وبلاگ جوان »خوش آمدید.

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
هکرهای DCLeaks فاش کردند:

اسرائیل 200 کلاهک هسته‌ای دارد

اسرائیل 200 کلاهک هسته ای علیه ایران دارد

هکرهای DCLeaks فاش کردند:

اسرائیل 200 کلاهک هسته‌ای دارد

هک شدن ایمیل های محرمانه کالین پاول به جفری لیدز حامی مالی حزب دمکرات آمریکا واشنگتن را به لبه پرتگاه برد.
به گزارش گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از ایندیپندنت؛ ژنرال کالین پاول وزیر امور خارجه اسبق آمریکا در ایمیلی که سال گذشته به یکی از همکاران خود فرستاده بود، اطلاعات محرمانه ای را فاش کرد که اخیرا توسط گروه هکری DCLeaks فاش شده و در Lobelog، یک سایت سیاست خارجه منتشر شده است.

کالین پاول در ایمیلی به جفری لیدز حامی مالی حزب دمکرات آمریکا با اشاره به سخنرانی بنجامین نتانیاهو در کنگره ایالات متحده آمریکا، در رابطه با مذاکرات هسته ای با ایران به آن ها هشدار می دهد چرا که به گفته پاول توافق هسته ای و برداشته شدن تحریم های نفتی و بین المللی توانایی هسته ای ایران را محدود خواهد کرد. اگرچه این توافق تابستان سال گذشته به سرانجام رسید.

براساس اطلاعات فاش شده مشخص شد که اسرائیل از یک سیاست ابهام هسته ای برخوردار است. اگرچه ایالات متحده آمریکا، همدست اسرائیل، از نظر تجهیزات هسته ای بسیار مجهز است ولی اسرائیل تاکنون در مورد نوع و میزان سلاح های هسته ای خود اطلاعاتی فاش نکرده است.

اسرائیل 200 کلاهک هسته ای علیه ایران دارد

وی در این ایمیل اذعان کرد: "به هرحال حتی اگر ایران بتواند سلاح هسته ای بسازد، نمی تواند از آن استفاده کند چرا که تهران می داند اسرائیل دارای 200 کلاهک هسته ای است و نیز آمریکا هزاران سلاح هسته ای دارد که همه آنها مستقیما به سمت پایتخت ایران نشانه‌گیری شده اند. "

پس از توافق های هسته ای بین ایران و 5+1، پاول در گفتگو با شبکه NBC در سپتامبر 2015 نسبت به این توافق ابراز خرسندی کرد ولی عملکرد غیر هوشمندانه وی در ایمیل بعدی به جفری لیدز نیز توسط هکرها فاش شد. در ایمیل بعدی که پاول به لیدز نوشت از شکی سخن گفت که در ذهن وی نقش بسته بود و در نتیجه این شک برای لیدز نوشت: "احتمال دارد که ایران ظرف یک سال آینده سلاح های هسته ای خود را آزمایش کند."

در ایمیل های فاش شده ترس آمریکا و اسرائیل از قدرت هسته ای ایران به وضوح به چشم می خورد چرا که آن ها فکر می کنند تحریم ها برای توقف ایران نسبت به ساخت سلاح هسته ای کافی نیست.

تاریخ : یکشنبه 28 شهریور 1395 | 01:46 ب.ظ | نویسنده : علی زینالی خسروشاهی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.